Praca

Zatrudnimy osobę na stanowisko pracownika biurowo-magazynowego. Oferujemy ciekawą pracę w miłym zespole z możliwością rozwoju.

Wymagania:

           • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

           • uprawnienia na wózek widłowy
           • bardzo dobra znajomość obsługi programów biurowych
           • dyspozycyjność
           • sumienność
           • tylko osoby z najbliższych okolic

Obowiązki:

           • zamawianie towaru, nadzorowanie dostaw, przygotowywanie towaru do odbioru
           • obsługa klienta, wystawianie faktur
           • kontrola czasu pracy i wykonanych zleceń przez kierowców
           • dyspozycja na akcji zima
           • umiejętność organizacji pracy

Oferujemy:

           • praca w zgranym zespole kierowców, operatorów i mechaników
           • atrakcyjne i stabilne zatrudnienie

Kierowca kat. C na "Akcję zima"
    wymagane doświadczenie w prowadzeniu samochodu typu solarka z pługiem

Operator ładowarki
    Doświadczenie i uprawnienia pozwalające na pracę na sprzęcie

Tylko osoby Rumi lub najbliższych okolic

CV prosimy przesyłać na adres: biuro@jagan.com.pl, a temacie wiadomości napisać: PRACA

Prosimy też o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Eden Springs Sp. z o.o. z jednoczesną możliwością dostępu do powierzonych przeze mnie danych i ich aktualizacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".